Wspaniały, gładkie usta są rzeczywiście pragnienie kilka pań. Obserwować niesamowite usta na okładkach z publikacji, w reklamach dla pomadki do ust, lub na twarzy od Twojej ulubionej aktorki (tak, nasz zespół mówimy o Angelina Jolie) i również jego aspiracji, a także może mieć je wszystkie. Skutecznie, to jest rzeczywiście dość osiągalne. Garść trochę metody nabędzie najpiękniejsze usta na świecie, bez należy administrować krzemu lub inne materiały w każdym z nich.

Piękne ustapiękne usta

  1. masaż terapii z szczoteczka do zębów

Prosty i prosty środek do uzyskania atrakcyjnych i rozróbka wolny warg jest masaż szczoteczka do zębów. Przeczesz włosy gładkie włosie. Ma to moczyć wraz z ciepłą wodą, aby nie zarysować włókna a następnie spryskać ją wraz z zimną wodą i rozpocząć z uważnym, okrągłe ruchy masażu dolnej, jak i górnej wargi.

Po wprowadzeniu terapii masażu dla pierwszego czas, wykonać z pewnością nie przesadzaj że, a także 30 sekund są wystarczające. W ten sposób masz zamiar usunąć mieszki włosowe na ustach i chcesz przywrócić ich naturalnych kolorach. Cały tydzień jako klimat stopniowo zwiększać około maksymalnie jeden min, składając ten masaż.

2 peeling z cukru

Słodycze to sposób z prawie każdym kwalifikowaną peeling przebranie na usta. Który myje, zmiękcza usta i oferuje blask. Może pomóc, zrobić identyczne przebranie w domu, końcowy wynik z pewnością byłaby lepsza również.

Zaletą Peeling z cukru jest rzeczywiście, że może to być częściej w porównaniu do terapii masaż szczoteczką. Szczotka z twój ukochany wargi maść, rozprzestrzeniania się słodyczami i starannie masaż terapii, gdy ci są faktycznie wykonywane, które faktycznie jest z pewnością nie potrzebne aby umyć jedynie lekkie, rozkoszować się nadmierne ręcznikiem papierowym.

Hollywood gwiazda Jennifer Lopez wykonuje ów zwolnienie z pracy innej metody, która chroni usta. Kiedy przygotowuje się do występu, Jennifer po prostu umieścić niektóre słodycze na grzebieniu i delikatnie masażu. z zaokrąglonymi akcje masaż warg. Następnie umyć je z ciepłą wodą i odżywczy odżywki na wszystkie z nich.

  1. ukrycia z miodem

słodki uśmiechJest to rzeczywiście chyba maseczka do twarzy bardzo najlepszych, a także niezawodne, który kiedykolwiek wykorzystane. Miód naturalny wypełnienia warg składników odżywczych, rozluźnia skórę i tworzy to również bardziej elastyczne. Istnieje również budynki solidna, odzyskiwania i właściwie leczyć spierzchnięte usta jedynie na kilka dni.

Faktycznie znajduje się przeprowadzić z wykorzystaniem łyżeczki miodu naturalnego na ustach w związku z tym pozostają 15 minut.

W tym momencie czysty miód naturalny i stosuje się również odżywczy balsam.

  1. ukrycia z serem, a także od wyschnąć w usta

Z pewnością nie wystarczy w miesiącach zimowych, ale w lecie trudne jak również usta wysusza warstwy skóry. Maska wraz z domu ser i Orange pomoże Ci powrotem świeże. Twaróg obsługuje warstwy skóry, a także rozluźnia. W związku z tym Twoje usta będą nie po prostu wrócił do świetności minionych, jednak będzie wyglądać o wiele bardziej wspaniałe i również soczyste.

Weź trochę świeżego sera domu, jak również zawierać w tym dawki silny naturalny jogurt lub nawet kwaśny płyn i również wymieszać aż do miękkiej mieszanki. W tym momencie obejmują twarz maski łyżeczki soku pomarańczowego. Kwasy tłuszczowe nasycone warstw skóry wraz z witamin i pomaga usta do odebrania ich atrakcyjny blady kolor.

Zastosować przebranie na ustach, jak również poczekaj chwile 15 można nasycić. Po że administrować swoim ulubionym balsam i też będziesz mieć jeden z najbardziej piękne usta mieć rzeczywiście kiedykolwiek nadzieję na.